Havayolu Ulaşımı İle Kargo Hizmetleri Nelerdir?

Diğer kargo taşımacılık yollarına göre süre bakımına kullanıcısına kolaylık sağlayan havayolu taşımacılığı, diğer ulaşım türlerine göre daha pahalı bir yol olmasına karşın en fazla tercih edilen ulaşım türüdür.

Bir noktadan diğer noktaya kısa süre içerisinde yükleri nakletmesi, ulaşımı sağlaması sürenin çok önemli ürünlerin kargolanmasına son derece önemlidir. Havayolu ulaşımı kullanılarak yapılan kargo işlemleri arasında genel olarak bozulabilir ürünlerin kargolanması, canlı hayvanların güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınması ve nakledilmesi, cenaze taşımacılığı, değerli ürünlerin taşımacılığı ve nakledilmesi, medikal ürünlerin kargolanması ve tehlikeli maddelerin ve ürünlerin kargolanması yer almaktadır.

Kısa süre içerisinde bozulma ihtimali bulunan yiyecek ürünlerin, tıbbi malzemelerin hızlı taşınması ve varış noktasına kısa sürede ulaştırılması son derece önemlidir. Bu nedenle hava yolu ulaşımı sıklıkla tercih edilen ulaşım yollarından birisidir. Soğuk depolama alanları ile veya sıcak depolama alanları ile güvenle varış noktasına ulaştırılmaktadır.

Canlı hayvan taşımacılığında varış noktasına hızlı bir şekilde ulaşmak hayvanların sağlıklı bir şekilde yolculuklarını tamamlamaları açısından son derece önemlidir. Ayrıca taşıması yapılan canlıların konforlu bir ortamla yolculuklarının yapılmasını sağlamak bu konuda verilen hizmetlerde dikkat edilecek önemli bir noktadır. Havayolu ulaşımı ile verilen diğer kargo hizmetleri ise, cenaze taşımacılığı, değerli ürünlerin taşınmasıdır.
Uluslararası taşımacılık ve lojistik hizmeti veren Element Lojistik, havayolu taşıma hizmetleri ile güvenli, kaliteli kargolama ve nakliye hizmeti vermektedir.

detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçin...

Soru ve Cevap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*