Komple Tır Yüklemeleri

Canlı hayvan ve bitki taşımacılığı

Komple tır yüklemelerimiz esnek, cazip, hızlı ve Avrupa’nın en ücra noktalarına kadar ulaşılabilir durumdadır. Komple yüklemelerin elleçlenmesinde pek çok ülkede kendi depolarımız, kendi çalışanlarımız ve ortak sevkiyat sistemiz vardır.

Asgari seviyede uygun komple yükleme fiyatları

Yılda 20 milyondan fazla sevkiyat gerçekleştirmekteyiz. Bu bize, araçlarımızın varış noktalarında komple yüklemelerini teslim ettikten sonra dönüşlerinde de dolu gelme ve dolayısı ile sevkiyatları daha iyi hale getirme ve çevresel etkileri en aza indirme imkanlarını sağlamaktadır. Bu, çevresel etkileri ve navlun oranlarını koruyabileceğimiz anlamına gelmektedir.

Komple yüklemelerde yükünüzü online olarak takip edin

Referans numaranızı ve Komple yükleme numaranızı kullanarak sevkiyatınızın durumunu ve sevkiyat için gerçekleştirilen işlem adımlarını online olarak takip edebilirsiniz.

Element Lojistik firması olarak İzmir merkezli olmak üzere tüm dünyaya hizmet vermekteyiz. Gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmetleri, proje taşımacılığı, reefer konteyner taşımacılığı, denizyolu parsiyel servis, canlı hayvan ve bitki taşımacılığı başta olmak üzere havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığında lojistik sektörünün öncü firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.