Parsiyel Tır Yüklemeleri

truck1

Tüm Avrupa’da 1.500 kg üzerindeki parsiyel yüklemeleri işlenmektedir. Bir çok durumda kargo, aynı araç ile alınır, ve yine aynı araç ile sevkiyatı ve teslimatı yapılır. Bu da, kısa sürede teslimat yapılması anlamına gelmektedir. Bu türden bir kargo teslimatı, transit ve dağıtım terminallerini de kapsayan diğer sevkiyat türlerine kıyasla süre bazında fazladan bir gün kazandırmaktadır.

Direkt pick-up ve uygun fiyatlar
Pek çok ülkede navlun sevkiyat sistemi, kendi çalışanlarımız ve kendi depolarımız ile 17,000 araçla Avrupa yollarında uygun fiyatlara parsiyel servis teslim ve direkt pick-up hizmetleri vermekteyiz. Yılda 20 milyondan fazla yük sevikiyatı gerçekleştiriyoruz, bu yüzden, araçlarımızda sizin yükleriniz için de her zaman yerimiz vardır.

Parsiyel yüklemelerin izleme ve takibi
Referans numaranızı ve part load shipment numaranızı kullanarak sevkiyatınızın durumunu ve sevkiyat için gerçekleştirilen işlem adımlarını online olarak takip edebilirsiniz.

Proje taşımacılığı,  gümrüksüz depolama hizmetleri, gümrüklü depolama hizmetleri, canlı hayvan ve bitki taşımacılığı, reefer konteyner taşımacılığı, denizyolu parsiyel servis başta olmak üzere havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığında lojistik sektörünün öncü firmalarından Element Lojistik olarak siz değerli müşterilerimize tüm dünyayı kapsayan kaliteli hizmet güvenli taşıma sunuyoruz.

truck2