Reefer Konteyner Yüklemeleri

refeer1
Reefer Konteyner Taşımacılığı

Reefer konteynerlarda içindeki sıcaklığı kontrol edebilmek için dahili soğutucu sistemi yer almaktadır.

Denizyolu taşımacılığı başladığında dahili soğutucu sistem güç tedarik sistemi ile birleştirilmek zorundadır. Kara ve demir yolu ile yapılan taşımalar için konteynırda bulunan dâhili soğutucu sistem jeneratör sistemi ile desteklenir. Soğutucu konteynırlar sabit sıcaklık gerektiren bir ürünü taşımak için kullanılır. Soğutucu konteynırlar genellikle meyve, sebze, et ve günlük ürünleri içerir, tereyağı ve peynir ya da düşük sıcaklık gerektiren tehlikeli ve kimyasal kargoların taşınmasında kullanılır. İsteğinize göre sevkiyat sürecinde sıcaklık kaydedici kullanılabilir.

Reefer konteyner taşımacılığıBu sayede reefer konteyner taşımacılığı süreci boyunca kargonuzun içinde bulunduğu sıcaklık dalgalanmalarını kolaylıkla görebilirsiniz. İşinde uzmanlaşmış kadromuz reefer konteyner taşımacılığı sevkiyatı süresi boyunca düzenli aralıklarla sizi ve müşterilerinizi bilgilendireceklerdir.

Element Lojistik firması olarak İzmir merkezli olmak üzere tüm dünyaya hizmet vermekteyiz. Reefer konteyner taşımacılığı, denizyolu parsiyel servis, canlı hayvan ve bitki taşımacılığı, gümrüklüdepolama hizmetleri ve gümrüksüz depolama hizmetleri, proje taşımacılığı başta olmak üzere havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığında lojistik sektörünün öncü firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

refeer2