Yük Yönetimi

canlı hayvan ve bitki taşımacılığı

Tedarik süresi, kalite ve maliyet açısından en uygun çözümleri buluruz. Tüm sevkiyat işlemlerinin planlama, işletim ve yönetimini işleriz. Boyuta bakılmaksızın, ULUKOM ENTEGRE LOJISTIK SİSTEMLERİ yük yönetim modülünü kullanarak en uygun dağıtım çözümlerini seçeriz. Güvenilir İzleme & Takip sistemimiz yükün ilk alındığından teslimata kadarki süreci takip etmenize olanak sağlar. Kullanılan nakliyat modülleri; Denizyolu parsiyel servis, parsiyel, komple yükleme ile rush delivery shipments şeklindedir.

Yük yönetimi:

  • Sipariş Yönetimi
  • Yükleme planı
  • Yükün işlenmesi ve takibi
  • Faturalandırma
  • Performans raporu

İş Ağı Optimizasyonu

Dağıtım modelinizi iyileştirmek için, sipariş verilerinizin derinlemesine analizini yapıyoruz. Gelişmiş simülasyon araçlarını yük stratejisi oluşturmada kullanarak, mümkün olan en iyi tedarik zinciri modelini öneriyoruz. Meydana gelecek değişimlere müşteri ve/veya tedarikçi bazında, servis gereksinimleri bazında, kapasite bazında yanıt veririz. Ayrıca, halihazırdaki iş ağınızı değerlendirmede ve potansiyel tasarruflarda yardımcı oluyoruz.

Yükleyici seçimi

İş modeli ve gereksinimlerinize göre, geniş çaplı taşıyıcı modellerimizden veya sizin kendi taşıyıcı modellerinizden size en uygun olanı seçeriz. By leveraging our buying power we are able to negotiate good rates and ensure capacity. Taşıyıcı seçimine ek olarak, temel performans göstergesini (KPIs) kullanarak gündelik bazda taşıyıcıların ve ihtiyacınıza göre skor kartlartların ölçümlerini yaparız. Aynı zamanda, hizmetlerimizin garantisi olarak işlemleri ve taşıyıcıları denetleriz.

Yük yönetim sistemi
Yük yönetim sistemimiz muhtelif faturalandırma yöntemlerini destekleriz. Tedarikçi faturalarını her periyotta ilave masraflardan konsolide faturalara kadar kontrol eder, denetleriz.

İade Ürünler

Ticari dönüşleri ve reddedilen veya kusurlu malları iade yetkisini kullanarak kontrolünü sağlıyoruz. Bir kaz aldığımızda, malları satış için test eder beya yeniden paketleriz veya onarım, yenileme veya geridönüşüm için ayırırız.

Yönetim raporu

Management reporting Temel KPI Kalite ve maliyetlerinde, yük hacim eğilimleri üzerindeki iş zekası raporlama, yükleme ebatları ve modeller gibi her çeşit özel web tabanlı yönetim raporu sunuyoruz. Yönetim raporlama hizmetlerimiz aynı zamanda müşteri anketi ölçümleri, dağıtım hizmetleri bakımından müşterinizin beklentileri içeren kalite testi gibi uyugulamarı da içermektedir.

Denizyolu parsiyel servis, proje taşımacılığı, gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmetleri, canlı hayvan ve bitki taşımacılığı, reefer konteyner taşımacılığı başta olmak üzere havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığında lojistik sektörünün öncü firmalarından Element Lojistik olarak siz değerli müşterilerimize tüm dünyayı kapsayan kaliteli hizmet güvenli taşıma sunuyoruz.