Hakkımızda


ELEMENT LOJİSTİK TEDARİK ZİNCİRİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZDIR

Element Lojistik, uluslararası lojistik hizmet sağlayıcısı olarak 2002 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerine dayanarak emin adımlarla büyümesini sürdüren firmamız, sektöründe öncü ve tanınır hale gelmiştir.

Element Lojistik, hava yolu, deniz yolu, kara yolu, demir yolu ve proje taşımacılığı alanlarında entegre lojistik hizmetleri sunmaktadır. Merkez ofisi İzmir’de yer alan firmamızın İstanbul, İstanbul havalimanı, Bursa, Eskişehir, Denizli, Mersin, Antalya, Hatay, İskenderun, Konya, Gaziantep ve Gaziantep havalimanı şubeleri bulunmaktadır.

Firmamızın değişmez hedefi müşterilerinin lojistik ihtiyaçlarını eksiksiz koordine ederek tedarik zincirlerindeki çözüm ortağı olmak ve küresel ölçekte rekabet güçlerini arttırmaktır.

Felsefemiz, tüm müşterilerimize en iyi hizmet ve servisi, en kısa sürede, en yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ile sağlamaktır.

Bu amaç doğrultusunda alanında uzman kadromuz ilk olarak ihtiyaç ve hedeflerinize en uygun taşıma şeklini analiz eder. Yüklemeleriniz, lojistik süreçlerin her aşamasında sunulan teknik destek, yakın iletişim ve kontrol ile güvenli ve sağlam bir şeklide son teslim noktasına ulaştırılır.

Dünya limanlarındaki güçlü network ağımız sayesinde tüm destinasyonlarda özel istekleriniz ve olası problemleriniz için hızlı ve etkili çözümler sunmaktayız.

Firmamız UTIKAD ve FIATA üyesi olmakla beraber IATA ve TIO belgelerine sahiptir.

Aynı zamanda ISO 9001:2015 ve ISO 45001:2018 sertifikalarımız bulunmakta ve düzenli olarak yenilenmektedir.